Marketerzy #1 – Mariusz Łodyga – zaplanuj strategię na 2020 rok

📆 Data: 05.02.2020
🏢 Miejsce: Skybox Szczecin
🧾 Cena netto: 799 zł
➡️ Uwaga – aby osiągnąć jak najlepszy efekt, na szkolenie zapraszamy jedynie dla 12 osób.

✅ Zapraszam Cię na szkolenie specjalnie zaprojektowane dla osób, które chcą zbudować swoją marką osobistą lub markę swojego biznesu w oparciu o sprawdzoną, przetestowaną w biznesie i skuteczną metodologię strategiczną.

✅ W ciągu jednego dnia poznasz strategiczne filary, na których ustawisz swój biznes. To 8 godzin, które całkowicie zmienią twój sposób prowadzenia działań marketingowych.

✅ Szkolenie to pozwoli również ustrzec Cię przed niepotrzebnymi wydatkami. Nie będziesz więcej działać na ślepo, bez właściwych drogowskazów. W długiej perspektywie zarobisz więcej, w krótkiej unikniesz kosztownych i bardzo wypalających budżety eksperymentów.

✅ Nasza autorska metodologia strategiczna FSM (Filary Silnej Marki), to sprawdzony sposób na kreowanie silnych marek. Zawiera w sobie przetestowane know how, które z powodzeniem wdrażamy podczas pracy z naszymi klientami.

✅ Wdrożenia naszych strategii marketingowych potrafią zaowocować nawet o 100% większymi przychodami w zaledwie 12 miesięcy od implementacji.

Mariusz Łodyga

Doradztwem strategicznym zajmujemy się od 2007 roku. Nasza firma ma na swoim koncie współpracę zarówno z markami osobistymi, na przykład Daniel Siwiec, markami biznesowymi, na przykład: Studio Kreacja, markami regionalnymi, na przykład: Miasto Kalisz, jak i markami dosłownie fantastycznymi, takimi jak: Festiwal Fantastyki Pyrkon.

0
Ilość miejsc
0
Cena netto
0
Ilość godzin
0
Stopień zadowolenia

Strategia marketingowa jest niczym mapa drogowa dla Twojego biznesu. Jeśli opracujesz ją dobrze, to bardzo szybko i efektywnie dotrzesz do celu, jakim jest zdobywanie właściwych klientów. Takich klientów, których chcesz obsługiwać.

Mariusz Łodyga

Say Hello!

Masz pytania dotyczące szkolenia?

Pisz śmiało!